| megabum a întrebat:

Am un nou hobbie, artele martiale si as cam vrea sa invat sa ma bat in stilul artelor martiale gen karate, kung fu etc.
Cine imi poate recomanda o scoala sau academie (nu stiu exact cum ii zice) de karate sau kung fu in judetul alba Iulia?

Răspuns Câştigător
| PetruRaileanu a răspuns:

Eu stiu una ft eficienta
daca ai in apropiere bara sau paralele
este ce mai buna medota
nu iti recomand nici un fel de karate sau cung fu
antreneazate
fa-ti muschi
si fetele vor muri dupa tine.
(funda!)

| megabum explică (pentru PetruRaileanu):

Ai dreptate, ar fi o metoda mai eficienta, mersi mult pentru idee, ai funda. Oricum eu nu vreau sa atrag fete.
Adevarul e ca la scoala mea e un tip cam dur si se ia de toti, as vrea sa il invat minte cand reincepe scoala. Oricum mersi de idee.

| PetruRaileanu a răspuns (pentru megabum):

Cu placere
succes!

3 răspunsuri:
| SoulPC a răspuns:

Dojokan este un club de karate foarte bun unde am facut si eu karate pentru vreo 6-7 luni dupa m-am plctisit tongue funda?