| Teodor_Gabriel_1999 a întrebat:

Salut TPU,am urgent nevoie nevoie ajutor, am găsit un câine giobanesc german și nu poate sa se ridice în picioare, sta maxim 5 secunde și cade nu poate ajunge nici la apă și are foarte mulți purici, ce trebuie sa cumpăr, va rog ajutați-ma urgent!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mergi cu el la un veterinar de urgenta. Doar el stie exact ce il poate ajuta, si mai ales daca poate fi ajutat.

| dinaprilie a răspuns:

Parvoviroza.

| Mirel4412 a răspuns:

Tu cand iti rupi un picior pui intrebare pe TPU cu" ce sa fac?". Du te la veterinar cu el daca iti pasa de el, nu incerca sa ii faci ceva ce poate i-ar face mai mult rau