| Stargoz a întrebat:

As dori sa adresez o intrebare doar magicienilor si pasionatilor de magie. Voi de unde va luati carti de joc? Adică pentru antrenament (bicycle si tally ho cel mai probabil). Adica ma uit pe site-urile astea mai mari, Jucărie si Magie, Exclusive Cards, etc... Si vad ca sunt foarte scumpe fata de pretul lor normal.Adica aici un pachet e 20 de lei adica vreo 4-5 dolari in schimb in USA poti gasi aceleasi pachete doar cu 2-3 dolari. Stiu ca nu e diferenta mare dar atunci cand vrei sa cumperi multe pachete se face o diferenta. Si vreau sa va intreb daca stiti vreun site de unde se pot cumpara astfel de pachete la preturi mai bune de 20 de lei (preferabil 12-13) dar nu stiu daca exista si de aceea va intreb.

1 răspuns:
| Eisenheim a răspuns:

Creaza-ti propriile tale trucuri, deja începe lumea sa se sature de cărți, fi original happy