| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un trepied pentru camera mea foto ( Nikon D50 ) si nu stiu ce model sa imi iau de la ce brand sa imi iau sau de la ce magazin sa imi iau.
Ma puteti ajuta?
As vrea sa aiba o inaltime maxima cam 130cm ( minim, poate sa fie si mai mare ca nu se supara nimeni)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Hama sunt cam ultimele pe care le-aș recomanda.
Și eu sugerez un Manfrotto sau Fancier, dacă ți le permiți. Depinde, evident, și pentru ce cameră îl iei.

http://www.f64.ro/f605020/manfrotto-compact-light-black-trepied-foto.html
http://www.f64.ro/f605020/fancier-ft-6653-trepied-foto.html

4 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Iti recomand ceva de la Manfrotto, este adevarat nu sunt deloc ieftine, dar din cate am inteles sunt si printre cele mai rezistente si calitative.
Vezi pe f64, poate gasesti ceva ce ti se potriveste, daca nu incearca si pe celelalte site-uri (eMAG, atlex) poate gasesti ceva la un pret mai bun.
Multa bafta.

| SolomonAlex1993 a răspuns:

Vezi la baietii de la f64, relatia vanzator-client este foarte ok