| deliapisicutza a întrebat:

As vrea sa-i intreb pe cei ce joaca howrse cum sa-mi scimb imaginea de la pagina mea va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Slendăriț a răspuns:

Ai putea sa ti-o schimbi in ceva dragalas sau intr-un cal daca howrse este despre cai asa ar fi bine.Sau o poza dea ta mai draguta. Sau uite ceva dragut: eu mi-am pus o poza cu un iepuras cu o floare si am cont poti vedea profilul meu.Ma cheama SecretA si mai am un cont blodina34 poti vedea sa vezi ideea mea.Eu cred ca e dragut.

| deliapisicutza explică:

Nu draga cum sa o schimb nu in ce ca nu stiu sa o scimb

| fulger123 a răspuns:

Profil -> Contul meu -> Informatii Personale -> Alege fisier -> Modifica avatarul.