| Anonymus123 a întrebat:

As vrea sa va intreb de ce pisica mea are dintr-o data varful urechilor mai visiniu, azi dimineata era roz, iar eu am fost plecata toata ziua de acasa. Ajutor cat mai rapid.

7 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

Nu cred ca ea de fapt are varful urechilor mai visiniu... poate e datorita lumini sau... poate sa murdarit pe urechi cu cv

| Anonymus123 explică (pentru vlatz):

Nu.are urechile asa.am observa ca are si o zgarietura la botic, de la o planta.

| vlatz a răspuns (pentru Anonymus123):

Mda. nu cred ca e ceva serios dar daca chiar iti faci griji duo la veterinarhappy

| Anonymus123 explică (pentru vlatz):

Mi-era frica de un raspuns ca asta

| vlatz a răspuns (pentru Anonymus123):

Nu are de ce sa iti fie frica... dupa cum ti-am zis probabil nu e ceva serios in cel mai rau caz iti da cateva medicamente pentru pisica... alceva nu ar avea ce sa ii faca.

| Grăurea a răspuns:

Cred ca e din cauza faptului ca sa intoxicat cand s-a zgariat in planta. Dar nu te ingrijora prea tare: daca nu e vorba de un crin (crinii sunt toxici rau pentru pisici) nu e mare chestie. Du-o la veterinar oricum. Iar daca e crin du-o de urgenta, dar nu te panica. In principiu mere cu antibiotice, dar nu trebuie ezitat.

| Anonymus123 explică (pentru Grăurea):

Era coroana maici domnului si are multi tepi acea floare