| chaseyoung a întrebat:

azi mi-am luat 3 carasi aurii! e bine daca ii tin la un loc cu 4 tetrazona, 10 guppy, 4 neoni, 4fantome negre tetra, 2 molly, 4 xipho, 4 corydoras, 4 zebre, 2 scalari si 2 melci? sunt compatibili?

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

E foarte bine! Se vor obisnui foarte repede unul cu altul! Am vazut si mai multi pesti in acelasi loc, pesti de care ai si tu! Apropo, daca mai iei un peste de culoare rosie, va un super peisaj! happy

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Nu e vorba ca nu-s compatibili, treaba e ca, carasii sunt niste mici purcei si o sa-ti faca acvariul o cocina in curand.mai bine schimba-i cu alti pesti de unde i-ai luat.