| BogdanVasi a întrebat:

cainele meu in varsta de 10 luni a fost bolnav, rosu in gat mai precis amigdalitele umflate din cate am inteles eu, a facut tratament timp de 3 zile (injectii) dar acum nu isi mai revine, este suparat, nu mananca, nu baga pe nimeni in seama, sta suparat intr-un colt si nu face nimic... Sa nu mai zic ca nu mai elimina nici materiile fecale. Va rog daca stiti ceva ajutati-ma.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu suntem in masura să știm. Noi doar iti putem da un sfat. Eu zic ca sa il duci sa ii mai faca un tratament adecvat. Nu il lasa asa, câinele daca nu mănâncă si nu bea apa, daca e de rasa mică moare in maxim 4 zile.