| JockerStoica a întrebat:

Ce Bichon va place mai mult? Bichon Maltez sau Bichon Frise?
Funda!

8 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Bichon Maltez, fiindca are parul mai neted, pe langa frise care zici ca e oaiebig grin Parerea meatongue

| ReusxD a răspuns:

Mie îmi place Bichin Frise, are gust mai bun decît Bichon Maltez

| alexandruth a răspuns:

Frise, dar ia-ti Yorkshire Terrier, e asa de dragut. Decizia iti apartine. big grin

| deadwillow a răspuns:

Bichon-ul Maltez mi se pare mai pretentios, deci optez pentru un Bichon Frise, desi nu sunt fana niciuneia dintre rase...

| AndraDea a răspuns:

Bichonul Maltez e mai dragalas dar nu trebuie sa-l lasi singur mult timp! Eu as alege Bishonul Frise

| Lix_Lixii_1978 a răspuns:

Uite,alege tu.Eu zic Bichon Maltez.Ti-am dat pozele.E decizia ta.

| CosminutzaA a răspuns:

Si bichon Maltez, si Bichon Frise