| JockerStoica a întrebat:

Ce caine sa imi cumpar dintre bichon Maltez, Bichon Frise si Beagle? Mentionez ca stau la apartament si nu suport cainii care latra si fac multa galagie.Mai mentionez ca nu suport cainii care naparlesc in exces.
Iar eu am timp foarte mult cam 2ore sa alerg cu cainele afara deci am timp sal obosesc.
Deci ce rasa imi sugerati sa cumpar?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| RaluuxD a răspuns:

Eu sincer iti sugerez sa iti iei Bichon
Havanese happy. Am avut si eu, de lasat par lasa dar nu in exces, nu latra, e de talie mica si joasa, e frumos al naibii si in 2 ore il obosesti. E tare dragut si ascultator happy

| karsivan a răspuns:

Sincer, un caine de plus ar fi indicat.

| JockerStoica explică (pentru karsivan):

Multumesc mult... sa stii ca nu aveam nevoie de raspunsul tau.

| pisi57 a răspuns:

Eu iti sugerez un bichon frise. Nu lasa mult par, nu latra mult i sunt. draguti