| JockerStoica a întrebat:

Ce caine v-ati cumpara dintre Beagle, Bichon Maltez si Bichon Frise?

FUNDA!

14 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Buna.
Eu mi-as lua un Bichon Frise. Este foarte adorabil, micut si nu isi face "treburile" asa mult ca alti caini.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu am 2 cateluse.Una dintre ele e bichon frise.Sunt foarte dulci :*

| Mihaela1964 a răspuns:

Beagle,cu toate ca am deja un bishon.Are parul scurt, sunt prietenosi si inteligenti, nu-s caini cu toane, ca bishonii.Inca ceva, cred ca bishonii sunt animale de companie potrivite pentru fete, beagle-ul si pentru baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beagle :X, dar trebuie dresat, e ceasul desteptator perfectlaughing nici nu trebuie sa-l setezi ca latra incontinuu.

| anapricopi76 a răspuns:

Eu mi-as cumpara un Bichon Frise.Imi place aceasta rasa de caini.Este foarte jucausa.

| BigLike a răspuns:

Bichon Frise

| angi_4331 a răspuns:

Bishon Frise...So cute...

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Bichon-ul Frise are părul prea voluminos, deci nu.Beagle e prea comun, prea simplu, iar Bichon-ul Maltey e P E R F E C T.

| AlohaFromHawaii a răspuns (pentru AlohaFromHawaii):

Maltez*(scuze,am probleme cu tastatura)

| Toto47 a răspuns:

Eu as lua in bichon frise. sunt mai draguti. si mai usor de intretinut- http://bullmastiffbichon.e-monsite.com/......esare.html

| MeyBro a răspuns:

Eu mi-as cumpara un Amstaff, sincer! Nu am ce sa fac cu un Bichon decat sa il tin de dragul faptului ca e cute... Daca nu prea ai timp de el sau vrei doar sa-l ai ca ai tu un moft, i-ati macar beagle! Bichoni mi se par prostuti... e greu cu un bichon!

| galma a răspuns:

Bichon Frisehappy

| Cezuu a răspuns:

Bichon maltez, sunt foarte usor de intretinut, o pieptanare/periere pe zi nu iau mult timp, curate-i ochii cu un servetel umed( si asta ar fi important) si da-i atentie, sunt mai jucausi decat beagle si mai putin parosi decat bichon frise...

| eufrumusik a răspuns:

Bischon sunt foare frumosi