| Flynn2001 a întrebat:

Ce preferați? Câini sau pisici? Dau funda la primul răspuns.

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu conteaza, iubesc toate animalele.happy
Chiar si sobolanii. straight face

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pisica.

| Karinakari99 a răspuns:

Eu prefer pisicile pentru că pur şi simplu le ador.Dar îmi plac şi câinii pentru că sunt loiali.În general iubesc animalele, dar mai mult pe cele care par neajutorate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pisica, am un motănel birmanez.

| Flynn2001 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si eu happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Flynn2001):

Si tu ai pisoi birmanez?

| Sociopat a răspuns:

Caini de marimea unei pisici.

| Ibrahimovic a răspuns:

Imi place foarte mult inteligenta unei pisici. Imi plac si cainii si pisicile, dar am doar 3 caini si asta datorita faptului ca nicio pisica nu poate sta prin preajma atata timp cat sunt cainii pe acolo. laughing)
In general imi plac cainii de rasa mare. Cel mai mult ciobanescul german si ciobanestii mioritici, caucazieni, carpatini. big grin

| Rakanishuu a răspuns:

Sunt o iubitoare de animale în general. Dar pe pisici chiar le urăsc. Aleg câinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica.

| Madayna a răspuns:

Catelusii

| TequilaG a răspuns:

Cateii.