| JockerStoica a întrebat:

Ce rasa de caine Este Sten, Stiti voi acel caine din Serialul ala de pe Disney Chennel,, Catelul Blogger"

Cine stie ce rasa este STEN?

FUNDA!

11 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

E un metis. Pare sa aiba in el border collie, are aceeasi infatisare in mare parte, parul la fel, culoarea difera, deci s-ar putea sa fie metis border collie.

| RedNose a răspuns (pentru RedNose):

Uite cum arata un borde collie:

http://us.123rf.com/......ground.jpg

Daca te-ai uitat la romanii au talent, cel care a castigat cu cainii, are caini din rasa border collie.

| maria89nic a răspuns (pentru RedNose):

Cainii lui Bruno Icobet sunt ciobanesti australieni.

| RedNose a răspuns (pentru maria89nic):

Asa este, imi cer scuze pentru confuzie. Deseori cele doua rase sunt confundate.

| maria89nic a răspuns (pentru RedNose):

Nu e nimic, sa nu introducem pe altii in eroare happy

| KrEaThYvE a răspuns:

Deci... sper sa intelegi desi este ciudat, ma asteptam sa fie alta raza, una de fite dar STAN pe nume Kuma este corcitura : http://dogwithablog.wikia.com/wiki/Kuma citeste cu tabelul ala, a 4 propozitie funda?

| Razor4free a răspuns:

Eu cred ca e o corcitura sau ceva de genul...

| RonaRona a răspuns:

Stan, cainele din serialul Disney Channel ''Cainele Blogger'' nu este un caine de rasa pura, ci este o corcitura (mama sa este o anumita rasa, tatal alta rasa, iar el e o combinatie intre cele doua rase sau si parintii sunt corcituri). In realitate numele sau este Kuma. El e o combinatie a raselor Husky si Golden Retriever si se aseamana cu un Border Collie. Daca nu ma crezi, cauta pe Wikipedia.

| Arapalea_alexandru_1996 a răspuns:

Poate labrador! nu stiu clar

| Akita41 a răspuns:

Stan este jucat de doi caini actori – Mick, un catel din rasa Samoyed, si Kuma, o combinatie a raselor Husky/Golden Retriever/Border Collie, ambii adoptati dintr-un adapost pentru caini.

| ѕωєєту a răspuns:

Http://dogwithablog.wikia.com/wiki/Kuma

O sa gasesti raspunsul e de`a dreptul taree!