| milezpinkangel a întrebat:

Deci, maine o sa primesc un catelus care probabil va fi mascul si as vrea sa va rog sa imi sugerati cateva nume pentru el.Multumesc! Funditahappy

Răspuns Câştigător
| lovesunshine a răspuns:

Rocky,Sparky,Motzu,Boxi,Max,Beethoven...Stai ca nu mai imi vine niciunul in minte

10 răspunsuri:
| PetLover a răspuns:

Nume de catei cu litera A :

Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis,Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew

Nume de catei cu litera B :

Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing,

Nume de catei cu litera C :

Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de catei cu litera D :

Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson ,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle,

Nume de catei cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de catei cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de catei cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de catei cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de catei cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de catei cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de catei cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de catei cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho, , Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de catei cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de catei cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de catei cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de catei cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de catei cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson,Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried,Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence, , Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de catei cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de catei cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

| PetLover a răspuns:

Aaron, Adishor, Adolf, Adonis, Agora, Aky, Al bundy, Alachin, Albastra de rusia, Albastru, Albastru de rusia, Albastu de rusia, Albert, Albus, Aldo, Alessandro del proscciuto, Alf, Alfi, Alfie, Alfonso, Alfy, Aliosha, Alonzo, Alpi, Alupegus, Amedeo, Ami, Amir, Amo, Amos, Andruska, Andy, Angel, Angela, Angora, Antonio, Antrax, Aramu, Ares, Argo, Ariel, Aristotel, Arki, Arko, Arlequino, Armin, Arnold, Arshinel, Artemis, Aschiuta, Asde, Ashor, Askyn, Aslety, Astor, Athos, Aurica, Axel, Axi, Axy, Azorel, Azyz

- NUME DE CAINI B -
Băsescu, Babu, Baf, Baghera, Bagherita, Baky, Balamuc, Balan, Balgit, Bali, Balki, Baloo, Baltazar, Bambi, Bambucha, Banderas, Bandit, Banel, Barak obama, Barnaby, Barsik, Baruch, Bascula, Bascuta, Baselu, Basescu, Basti, Bazdak, Bebe, Bebitza, Becali, Beezy, Bella, Bello, Bengay, Benone, Berlioz, Bertie basset, Bestie, Bestiuta, Bethi, Betty, Biţă, Bibi, Bibicu, Bichon, Bicu, Biggy, Bijou, Bijoutzzu, Bijoux, Biju, Biju0, Bilă, Bila, Bili, Billie, Billy, Bilutza, Bimbi, Bimbo, Binjunel, Bipsy, Birbilica, Birlic, Birmaneza, Birmaneze, Biski, Bismarc, Bismarck, Bismark, Bitza, Bize, Bizelutza, Bizghi, Bizu, Black, Blacky, Blakie, Blaky, Blanamotti, Blinchi, Bling bling, Blondu', Blu, Bluby, Blue, Boaca, Bob, Bobby, Bobi, Bobita, Bobitza, Bobo, Bobocel, Bobuleac, Boby, Boby nelson, Boc, Bodan, Bogi, Bogyoka, Bolly, Bombescu, Bombita, Bombo, Bombonel, Bombonel meunel, Bonifacio, Bonifaciu, Bonny, Bonzo, Boris, Boschet, Boschete, Boss, Bossbon, Boston, Botezatu, Boticelii, Boto, Botosh, Botzu, Bozo, Britanica, British shorthair, Britty, Browni, Bruno, Brutus, Bu, Bubu, Buckluk, Buffy, Bufi, Bufolino, Bulă, Bulache, Bulgaraș, Bulgaras, Bulgarash, Bulina, Bulisor, Bulz, Bumbu, Bumi, Buratinho, Burtica, Buschi, Busica, Butzu, Buxinovator, Buzdi, Buzz, Bytzanu

- NUME DE CAINI C -
Cacacia, Cacat, caca, Cacharel, Cacy, Cady(pisica baji frumusica), Caisa, Cakero, Calu, Cappucino, Capucino, Carlo, Carlos, Casio, Castrafian, Castravete, Caters, Catranel, Catzu", Ceauşescu, Chachi, Chaki, Chanel, Chante, Chaplin, Charlie, Charlly, Chartreux, Chean, Checki, Chibrit, Chichi, Chichiuta, China, Chioru' , Chipi, Chirpici, Chiuchitu, Choco, Chocochipcookie, Chopin, Chucky, Chupete, Chyry, Ciacarel, Cicilica, Ciclop, Cico, Cicy, Ciki, Cinnamon, Cioaca, Cioby, Ciorapel, Cipi, Ciubotzel, Ciuciulete, Ciucurel, Ciupanezul, Ciupi, Cliff, Cocaina, Coccolino, Coco, Cocolos, Cocosel, Cocutz, Codiţă, Codirete, Codita, Coditza, Codrutz, Codycutu codicaru baj, Coitica, Coitza, Cojo, Cojocel, Cometa, Compostel, Comsa, Congo, Coscarel, Cosminprostu,alexandrutampitu, Cosoiash (cotoi+pisoiash), Costache, Costel, Costica, Coto, Cotosman, Crin, Crontzy, Crookshanks, Cucutu, Cupidon, Cuzea

- NUME DE CAINI D -
Daisy, Dali, Dane, Dani, Danila, Danut, Darky, Deiu, Delon, Denis-pericol public, Denisa idioata, Dennis, Deshu, Dexter, Dezon, Dică, Dicki, Dicky, Didutzu, Diego, Diesel, Dily, Dixi, Dixie, Dixy, Dodo, Dody, Domi, Dominic, Domnul kett, Don omar, Dony, Dorai, Dorib, Doris, Dorondel, Dracelu, Dracusor, Dravy, Drog, Dropy, Dubai, Ducele wiskas toto, Dustin

- NUME DE CAINI E -
Eak, Ejbillly, Ejboooooo, Ejbundo, Elian, Elu, Elvis, Emo, Epsilon, Epslon, Eretiksuleretic, Erick, Escobar, Escooooo, Esteban, Eugen, Exi, Exotic shorthair

- NUME DE CAINI F -
Fabyo, Falfy, Fane, Fanica, Felix, Fellix, Femela, Fess, Fido, elvis, Fifi, Fifinela miki si dolf, Figaro, Fighi, Fin-fin, Findus, Finel, Firicel, Fitz, Fix, Fizz, Flafy, Flaky, Flamingo, Flash, Flii, Florin, Florinel, Floriu, Fox, Foxx-foxxy, Franco, Francois, Frantz, Freddy, Frederic, Friday, Friti, Fritz, Fritzy, Frodo, Frutti, Fufa, Fufik, Fufiq, Fufu, Fulgut_fluffy, Fupu

- NUME DE CAINI G -
G bubu, Gaby, Gafy, Gaga, Gaganutza, Gandon, Garfield, Garfild, Garlfied, Gashpar, Gatito, Geallishor, Gecky, Geo, Geony, Georgica, Geovanny, Gertz, Gesi, Ghemulet, Gheorghitza, Gheruta, Gherutza, Ghipsi, Ghita, Ghitza, Ghizmo, Gica, Gicu, Gicu-jicu, Gigel, Gigwl, Gimy, Gino, Gionni, Giovanni, Giuseppe, Glontz, Gogo, Gogoasa, Gogoase, Gogosel, Gogu, Gogutu, Golanel, Gonzo, Gorgorita, Grasu, Grasunel, Greeny, Grigore, Grinch, Grivut, Grizzy, Grumy, Gubi, Gugu, Guguta, Guido(seciteste ghido), Gulerash, Gulliver, Gus, Gustave, Guta

- NUME DE CAINI H -
Haciu, Halkidiki, Hanibal, Hanny, Hany, Harry, Hegel, Heimlich, Henry, Herman, Herrfritz, Hichi, Hugo, Humphrey, Humunucuakua, Huni

- NUME DE CAINI I -
Ianis, Ibo, Igor, Iivefemocid0, Iliutza, Ionica, Ionut, Irinel, Iris, Itzicu, Iulius, Ivan, Ivanu stiu, Ivet

- NUME DE CAINI J -
Jack, Jamal, James bon, Jan, Jardel, Jazz, Jeff, Jerry, Jessy, Jhony, Jimi, Jimmy, Jimmy san, Jinx, Johnny, Jojo, Joni, Jonny, Jony, Jordy, Jordy si.r, Joy, July, Jumpy

- NUME DE CAINI K -
Kaka, Kasmir, Kato, Kedir, Kent, Kenzo, Keo, Kerem, Ket, Kidu, Kike, Kiki, Kiko, Kim, King, Kirk, Kisa, Kiskanál, Kiti cat, Kittu, Kity, Kiza, Klaus, Knut, Korat, Kormi, Kouky, Kucki, Kuki, Kuky, Kyoto

- NUME DE CAINI L -
L0oolp;opo09000090o,llp;lllllllllllll, Labuta, Lady, Lake, Le noir, Lenin, Leo, Leo,leonardo,, Leonard, Leone, Leonidas, Leuache, Lex, Lidutzu, Linx, Lisu,topsy,maris, Lizucu, Loly, Lord, Lori, Luca, Lucifer, Luckie, Lulu, Lus, Lutzy, Luxor, Luxoriandru, Luyy

- NUME DE CAINI M -
Măucu, Macedonski, Macek, Macho, Machu pichuu, Macrou, Madonel, Mady, Magic, Mahomed, Maic, Maidaneza, Maine coon, Malîşka, Mandy, Mano, Manson, Manx, Mao, Marcelino, Marchiz, Marciz,stiopa, Marck, Marco, Marin, danila, tache, mishu, Mario, Marlin, Marrakesh, Marsel, Marti, Martin, Martinel, Marty, Martzafoi, Mat, Mata, Mati, Matrix, Maty, Matzy, Mau, Maulli, Mauss, Mauzi,mausi,tomita,riciu,codita,gigel,busu si pufu, Mawzy, Max, Maximus iq, Maximusiq, Maxyk, Mcki, Meball(chiftelutza), Melly, Meme, Memo, Merisor, Merlin, Merlinica, Miauci, Miaumiua, Miaunel, Micci, Michael, Michi, Michi,cipi si papusa, Mickey, Micki.micut,pufi, Micky, Mickydula, Micu`, Mihaita, Mii, Mike, Mikey, Miki, Miky, Mili, Millie, Milo, Milou, Mimi, Minu stiu, Miorlau, Mirco, Mirika, Misa, Misha, Mishoo, Mishu, Mishu meatball (meatball inseamna chifteluta), Mishulica, Misi, Missy, Mister piky, Misu, Misulica, Mit-chit, Mita, Miti, Mitica, Miticu, Mitili, Mitoi, Mitru, Mitrutz, Mitsubishi, Mitsucu, Mitu, Mitu-pitu, Mitulica, Mituri, Mity, Mitza, Mitzi, Mitzicu, Mitzoi, Mitzosik, Mitzu, Mitzu-pitzu, Mitzuchi, Mitzunila, Mitzuri, Mitzy, Miu, Miza, Moaca, Mocioflet, Mocutza, Mojel, Mok, Monel, Monstrulet, Monti italo, Montzy, Mori, Moritz, Morrys, Morys, Moshu, Moshulik, Motan, Motanel, Motanel pisicel zorro, Motanova, Motansky, Moti, Motik, Moto, Motoc, Motocel, Motochic, Motorash, Motty, Motu , Moty, Motzard, Motzart, Motzi, Moulin, Muc, Mucles, Mufa, Muffy, Mufulete, Muie, Muki, Muky, Mulata, Muluc, Mumu, Mumuncu, Munaf, Murdarici, Murik, Muryic, Murzic, Mushetzel, Mushu, Mushy, Musi, Music, Mustacila, Mutu, Mutzu, Mutzunica, Myky, Mytzu

- NUME DE CAINI N -
N cvcnv, Napoleon, Nastase buci-buci, Nastuas, Nasturel, Nebunica, Neghiniţă, Negoro, Negri, Negrinno, Negrio, Negrutu, Negrutz, Negrutzu, Negruzzi, Negry, Negu, Nemo, Neon, Nero, Nessy, Nexus, Nica, Nicky, Niki, Ninja, Nino, Nita, Nixon, Nomercy, Norocel, Norvegiana de padure, Nume de motani , nu stiu-nu stiu, nu stiuu

- NUME DE CAINI O -
O iubesc pe georgiana,pisica de peste drumlaughinglaughingrolling on the floor, Ochan, Odie, Okamoto, Okisor, Olcit, Oli, Olica, Oliver, Omega cat], Omy, Oncescu, Opt, Orbete laughing)), Osama, Oscar, Oscar von cogsworth, Otto, Ouzo, Ozzie, Ozzy, Ozzy aventura

- NUME DE CAINI P -
Pablino, Pacalici, Paco, Paganini, Pamatuf, Pampilica, Pancho, Panda, Papadie, Papi, Papisharpa, Papsa, Papy, Participiu, Pasa, Passat, Patratel, Patraulea, Patrick, Paturel, Pearl, Pedala, Pepi, Pepino, Pepsi, Persan, Persana, Persidu, Peteck, Peter, Peticel, Peticut, Pety, Phillipe, Pi, Piţu, Pichi, Piciu, Piersic, Piky, Pill, Pinki, Pinky, Pipinel, Piratelu', Piri, Piscot, Pishcot, Pishulik, Pisi, Pisica, Pisica birmaneza, Pisica persana, Pisicel, Pisicutza, Pisinuc, Pisiou, Pisu, Pit, Piti, Pitik, Pitu, Pitzi, Pitzu, Pitzy, Pitzymic, Pixel, Platon, Pocires, Poke, Pompom, Poncic, Pony, Pooffy, Poponeata, Porno xxx erotic, Porthos, Portocala, Portocali, Printul pufy, Pu mik, Pucu, Pudel, Puf, Pufarin, Puff, Puffi, Puffo, Puffu, Puffy, Pufi, Pufica, Pufilololipodinabacartejivau, Pufisor, Pufonel, Pufosul, Pufu, Pufuleana, Pufulet, Pufulete, Pufulete,puffy, Pufuletz, Pufulica, Pufy, Puki, Puky, Pukylax, Pulpita, Pumi, Pupus, Puricel, Pusikat, Pussy, Pussykat, Pusu, Pusy, Pusypams, Puta, Pyky

- NUME DE CAINI R -
Raba, Radarut, Rafi, Rahat laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor, Raimbo, Raj, Ralf, Ramon, Ramses, Randu, Randunel, Randy, Rapa, Rashid, Rasputin, Rasty, Raul, Raziel, Razvanel, Rebelde, Red bull, Regis, Remy, Renegatu, Reno, Renzo, Rex, Rian, Rica gramada, Richmond, Richy, Rici, Riciu, Ricki, Ricky, Riffy, Rik, Rika, Riky, Robert, Roberto, Robespierre, Roby, Rocco, Rocko, Roco, Rodger, Rogerr, Roghy, Rohan, Roky, Romeo, Roni, Ronny, Roski, Rosky, Rostogol, Ruby, Ruffus, Rufus, Rufus -fox, Rumburak, Rusalin

- NUME DE CAINI S -
Sacha, Sache, Sachi, Sachira, Sadam, Sake, Salem, Salim, Sally, Sam, Samir, Samson, Samurai, Sasa, Sasha, Sasi, Scaparici, Scarface, Schatzi, Schmitz, Schwartzy, Scotty, Sculutzu, Selis, Semaphor, Sensei, Seth, Severus alexander, Sfarc, Shari, Sharik, Sharlot, Sharshta, Shasha, Sherkan, Shirin, Shiro, Shmity, Shtreffy_buby, Shumi, Siamez, Siameza, Silk, Silver, Silvestru, Simba, Sined, Siretel, Skama, Skill-tzu, Skippy, Sky, Smecherila, Smiley, Smoala, Smoc, Smoky, Snowball, Snowie, Snowy, Sobolansky, Socrate, Sofian, Solo, Somali, Soni, Sonique, Sosetel, Sosetel_sosy, Sosonel, Sotto, Spanzurila, Spartacus, Speedy, Sphynx, Spidi,leu,soarece, Spike, Spirake, Spot *, Spoty, Spukemon, Stalin, Stanjenel, Star, Steaua, Stefaneel, Stefanut, Stelica, Steluta, Sticky, Stitch, Strengarel, Stres, Struţi, Sufletel, Suge plula, Sumi, Summsel, Sunny, Surubel, Sushi, Suzuky, Suzy, Switty, Sylvester, Sysy

- NUME DE CAINI T -
T, Taj, Take, Tammy, Tandarica, Tanica, Tanigru, Tano, Tanu, Tanu si napi, Tanu, grig, ciufi, ciufulici, fleur,zoppo, derbi, Targusor, Tarkan, Tarky, Tarzan, Tatarul, Taz, Teddy, Tedy, Terente, Terry, Tess, Tessy, The cat, Thoma$, Thomas, Thomas-tomy, Tibi, Tiganu, Tiger, Tiggrutu, Tighi, Tigrata, Tigrisor, Tigrisor ii, Tigruţ, Tigrut, Tigrutu, Tigrutza, Tigry, Tili, Tilica, Tilu, Timi, Timidel, Timmy, Timoftica, Timoftie, Timy, Tin gri, Tinkerbell, Tinotiti, Tintiri, Tiru, Tisu, Titi, Titos, Titu, Tix, Toader, Tobby, Tobi, Tobita, Tobo (tobosarul), Toby, Tod, Toffy, Togo, Tolstoi, Tom, Tom mitz-chitz, Tomas, Tomberon, Tomi, Tomi junior, Tomilitza, Tomita, Tomitza, Tomizu, Tomkat, Tommy, Tommy lee, Tomy, Tomytza, Toni, Tonti, Tonto, Tontonel, Tony, Topsi, Topssy, Torky, Torpila, Tosi, Toth, Toto, Totolino, Totonel, Totto, Toty, Totzi, Toulouse, Toulouse aristocats, Toy, Tradiceanu, Trafalet, Traian soseta, Trakty, Triceanu , Trifoi, Trigrule, Tristan, Tuchi, Tuchis, Tuiti, Tuki, Tukie, Tuluz, Tumba, Tupak, Tupi, Turby, Turc de van, Turturel, Tuto, Tutti, Tutu, Tweety, Twix, Tyc, Tyson, Tytu, Tzache, Tzanki, Tzaputzicu, Tzibi, Tzicu, Tzontonel, Tzontzonel, Tzontzonels, Tzuca, Tzucurash, Tzuki, Tzumy, Tzupy, Tzurica, Tzushcutzipilichi, Tzutzu, Tzutzy

- NUME DE CAINI U -
Uci, Uffy, Ulise, Upica, Urica, Ursache, Ursulet

- NUME DE CAINI V -
Vadim, Vampy, Vandam, Vasile, Vasilica, Vico, Vili, Vladutz , Voiculescu

- NUME DE CAINI W -
Warly, Whiskas ollyver kan-motan, Whiski stalinskaya, Whisky, Whoopi, Willy, Wiscky, Wiski, Wolfi

- NUME DE CAINI X -
Xanti, Xici

- NUME DE CAINI Y -
Yamatzu, Ygor, Yoda, Yogus, Yojic, Yonatan, Yoru, Yoshi, Yoshy, Yoyo, Ypi, Yuki, Yuri

- NUME DE CAINI Z -
Zachary, Zache, Zakarel, Zandezulin, Zane, Zanzibar, Zaratustra, Zero, Zeus, Zgarci, Zglombi, Zizi, Zizou, Zorba, Zorro, Zouzou, Zozolin, Zukiny, Zuky, Zuzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mascul: bijou(bijuterie),bubu,max,joujou(jucarie),biu,lulu, lizu, misu

| vladutz333 a răspuns:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat, Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus. Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beaure

| Kytty_3966 a răspuns:

Riki

| Sebi53 a răspuns:

Rex,Andreei Martin Nicolas, Hoan, Cristi

| andrelutza_7253 a răspuns:

Codi,saşa,betoven
Nume de catei cu litera A :

Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis,Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew

Nume de catei cu litera B :

Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing,

Nume de catei cu litera C :

Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de catei cu litera D :

Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle,

Nume de catei cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de catei cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de catei cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de catei cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de catei cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de catei cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de catei cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de catei cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de catei cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de catei cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de catei cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de catei cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de catei cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de catei cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de catei cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

| andrelutza_7253 a răspuns:

Deci pana la urma cate fundite imi datorezi? si apropo, la ce folosesc?

| serena_6280 a răspuns:

Popi
Spike
Bobita
Pinky
Azurel
Patrocle
Mustacila
Frest