| Andrei272sb a întrebat:

eu locuiesc intr-un bloc cu o camera si vecinul meu are pest repeller, imi poate dauna la hamsteri, am mai sunat la top shop si au zis ca da dar nu cred ca este bun acest pest repeller.
Deci imi poate dauna la hamsteri?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu cred ca le dauneaza, eu am luat un aparat asemanator si l-am infipt afara in pamant contra orbetilor care mi-au nenorocit plantele si crede-ma ca se plimbau nestingheriti pe langa aparat si nu au fost deranjati si pana nu au mancat toti bulbii de lalele si alte flori nu au plecat.Am impresia ca aparatele astea sunt doar pentru a face unii smecheri bani pentru ca eu nu am vazut sa fie eficiente

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Păi dacă vânzătorii produsului zic că da, ar trebui să-i crezi!