| andrenein a întrebat:

Salut TPU. Îmi poate recomanda cineva un site de unde se pot cumpăra mașinuțe de jucărie?
Caut un model anume de mașină

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei o macheta, uite aici ceva asemanator. https://www.olx.ro/d/oferta/macheta-opel-insignia-schuco-143-IDd85sq.html

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Anumitul model de care spui exista cu miile pe multe site-uri. De unde sa stim ce model cauti tu.

| andrenein explică (pentru darrio2007):

Point taken.
Opel Insignia Eco Flex din 2014

| andrenein explică (pentru darrio2007):

Eram curioasa daca s-ar gasi macar ceva asemanator cu modelul respectiv,
As vrea sa ii fac cadou prietenului meu.

| andrenein explică (pentru darrio2007):

Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru andrenein):

Daca vrei o macheta, uite aici ceva asemanator. https://www.olx.ro/d/oferta/macheta-opel-insignia-schuco-143-IDd85sq.html

| smartdeals a răspuns:

Salut!

Poti incerca pe site-urile astea:

www.nichiduta.ro

www.kinderauto.ro