| AqCoX a întrebat:

Nu am gasit o categorie mai ok pentru intrebarea asta. Stiti cumva de unde pot face rost de broaste? Si nu broaste testoase, broaste din alea de balta.

2 răspunsuri:
| papuciirupti a răspuns:

Te duci la stiuca?
cu un fel de minciog le poti prinde de pe marginea unei balti, rau unde este mai mult stuf, si daca pui mana pe ele ia o manusa de unica folosinta sa fii tu sigur

| RoxanaY a răspuns:

Dupa ploie se gasesc o groaza prin parc, pe sosea etc., dar sa ai grija sa nu pui mana pe vreo broasca dinaceia ca faci raie daca pui mana pe ele.