| Snipa a întrebat:

planuiesc sa imi cumpar un nou skateboard, de freestyle.Dar nu gasesc site-uri si din pacate, in orasul in care locuiesc (Suceava) nu sunt skate shop-uri. Imi puteti da cateva site-uri, si cum imi dau seama daca o placa este de freestyle (dau un exemplu de placa http://www.intersport.ro/......-96917.htm
Multumesc

2 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

Placile de freestyle sunt mai plate cu o suprafata mai neteda.
Nu cred ca vei gasi placi speciale pentru freestyle. (Am zis cred).
Ia-ti una normala doar ca mai plata.

| why1so1serious a răspuns:

Bună
Mă numesc demolatoruldeP1z3d şi astăzi am să te învăţ cu să îţi cumperi o placă de frestaile pentru tricuri
Pornim de pe stradă cu colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza şi mergem până pe Strada Şoimului apoi Înaintam până pe Strada Celulozei (ai grijă foarte multă lume încurca Strada Celulozei cu Strada Glucozei care se afla în Ferentari) apoi o să te întâlneşti cu un moş bătrân de 4 ani care o să te întrebe de parolă magică tu o să îi spui că e este o întrebare capcană şi dacă tot insista îi spui că te-am trimis eu demolatoruldeP1z3d iar atunci el fiind foarte amabil o să te lovească peste faţă cu laba de la piciorul stâng din ceafa şi o să îţi dea un şaiţ cu o placă de frestaile pentru tricuri
Este singura placă unică pentru frestail care o are şi Luther Napolitana şi este foarte ieftină la unic preţ de 99999999lei redus de la 100000000lei
Sper că te-am ajutat