| VitalBullet a întrebat:

Sa intamplat o mare tragedie pentru mine astazi mi-a murit cel mai bun tovaras al meu catelul meu, am 20 de ani stiu ca poate pentru unii e o rusine sa plangi la anii astia dar am plans toata ziua, era un catel foarte destept. Va rog mult daca stiti pe cineva care are pichinez imperial [cu ochii mari] si vrea sa-l dea spre adoptie va rog sa ma contactati. cata_0hp93@yahoo.ro. crying

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna.
Nu este nicio rusine sa plangi pentru un caine la care ai tinut mult. Dar din ce cauza a murit? Era batran sau bolnav?
Incearca sa adopti un caine de aici www.adoptiicaini.ro. Nu trebuie neaparat sa fie pechinez, poate sa fie si un metis.o sa te iubeasca la fel ca si un caine de rsa, poate si mai mult.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trece omule la un film, la un hamburger de mancat nu strica asa stii macar ca e fericit pe lumea cealalta si iti multumeste ca l-ai tratat ca pe un print cand a trait in preajma ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa plangi pentru cineva sau ceva la care ai tinut.Si eu am plans cand mi-a murit un peruş, chiar il iubeam sad
Lasa totul trece cu timpul, acum cel putin e fericit.

| diaac a răspuns:

Nu e nicio rusine sa plangi. Cainele este deseori un prieten bun si de lunga durata, este normal sa fii afectat de pierdere. Din pacate nu stiu pe nimeni care sa dea caine, dar ai putea cauta pe google, sunt tot felul de anunturi pe internet si poate gasesti pe cineva.

| VitalBullet explică:

A iesit printr-o gaura din gard afara in timp ce eu eram plecat de acasa si a fost muscat de un caine al strazii de burtica, avea doar 3 ani