| franciscintaiul a întrebat:

Salut TPU, se poate publica în România o carte care conține înjurături? Limbaj vulgar stradal.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care e legatura acestei intrebari cu aceasta categorie?

| darrio2007 a răspuns:

O fi la altii dar nu la tine.
Asta e clar.
Tu nu ai ca hobby(asa se scrie corect) nici macar politetea elementara.
Usurel cu jignirile ca nu ai pascut vacile cu noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți, și exista deja

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am publicat.

| franciscintaiul explică (pentru sadrian46):

Cum se numește?

| sadrian46 a răspuns (pentru franciscintaiul):

Dosarele X și Kix, autor SAS, Editura Ecou Transilvan.

| doctorandus a răspuns:

Da, cu conditia sa nu injuri persoane reale. Politicienii in schimb pot fi injurati, asta e recunoscut de CEDO de drept al omului.

| dullcat a răspuns:

Buna.Vrei sa scrii o asemenea carte? Ar trebui sa citesti ce exista deja de acest fel. Iar intrebarea e pusa gresit la Hobbies&pets.

| dullcat a răspuns:

Da, se vede dupa insulte ce intelectual esti.Cartea va contine tot insulte adresate cititorului? Fiindca ar insemna sa omori arborii degeaba.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, da

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Exista deja si nu numai in Romania