| UnSimpluRoman a întrebat:

spuneti-mi si mie un site de anime romanesc unde episoadele din one piece sunt la zi si apare mereu asa(adica nu cu o zi mai tarziu ci la o ora exacta..cam asa)dati un link ceva...

6 răspunsuri:
| stefan563 a răspuns:

Animekage

| UnSimpluRoman explică (pentru stefan563):

Pe anime kage ma uit dar apare mai tarziu decat pe alte site-uri acest anime...

| stefan563 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Animeg (desene anime)

| UnSimpluRoman explică (pentru stefan563):

Pai ala era principalul...dar am vazut ca a cazut site-ul de unde primesc episoadele de la one piece si voiam alt site ca sa nu astept poate cateva zile pana revine site-ul la shinobi...

| UnSimpluRoman explică (pentru AndreiMihaiXD1):

Pe mangakids ma uita la inazuma eleven laughing).dar nu am vazut sa traduca one piece