| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Stie cineva daca pot pune pesti de specie Guppy, Molly in acvariu cu pesti Betta? FUNDA

Răspuns Câştigător
| 22SuperGirl22 a răspuns:

Cred că poti să pui Guppy si Molly împreună, dar nu cred că trebuie să pui si Beta. Poti totusi să încerci, să vezi ce se întâmplă. Dacă par agitati, li se schimb culoarea (mai ales la Betta, se înnegresc) ar trebui să îi pui în alt acvariu. Eu am avut Betta si Guppy în acelasi acvariu. Dar au murit repede. Ti-as recomanda niste pesti mai rezistenti. Sper că ti-am fost de ajutor!