| KolG a întrebat:

Sunt curios cum sunt omorati soarecii ce servesc ca hrana pentru serpi. Nu vreau sa va dati cu parerea, ci sa-mi spuneti daca stiti exact cum. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns (pentru aXy99):

Asta voiam sa intreb si eu, de ce sa ii omori tu si sa nu lasi sarpele sa aiba... "placerea"
dupa aia m-am gadit la una si mai si, tii soarecul in mana la fel ca asta si apoi faci asa:
https://www.youtube.com/watch?v=hkSWrsJ5uaE

| KolG explică (pentru aXy99):

N ai inteles, eu am intrebat cum omoara oamenii soarecii pentru a ii da morti(decongelati) sarpelui

| aXy99 a răspuns (pentru KolG):

Aaa...
Asta chiar nu stiu.

| aXy99 a răspuns (pentru KolG):

Poate ii cumpara de la magazinul cu mancare pentru animaale laughing