| DaianaFrumusik a întrebat:

sunt noua puteti sami spunet plz de unde pot sa-mi iau un bichon stau in otelu rosu si nu sumt petsopuri plz help

1 răspuns:
| andreeapp a răspuns:

Nu iti lua catel de la petshop, ca majoritatea is plini de boli, si is sanse mari sa iti moara dupa cateva luni sau ani.
sunt canise de catei, cauta pe google "canisa bichoni" si intereseaza-te care e de incredere. sunt canise care iti asigura si transportul pana acasa sau pana in orasul tau. bafta!