| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri si va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cant, dansez, citesc, ma uit la animeuri, ma uit pe pereti, dorm, caut idei de articole pe blog, stau pe YouTube, fac misto de oameni pe Facebook, caut poze pe Pinterest, ma uit la pozele din telefon, cotrobai prin fisierele PC-ului, cant la chitara invizibila, imi aranjez cartile in functie de tip, autor, daca sunt citite sau nu si in ordine alfabetica, ma joc cu catelul meu, fac teme, ma plang ca am teme si probez haine.

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Filme/seriale/jocuri/somn

| Clorox a răspuns:

Ascult muzica, citesc si mai stau pe calculator din cand in cand.

| FaraNumePls a răspuns:

Citesc

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cant, dansez, ma plimb, ascult muzica, fac sport, urmaresc seriale ...etc happy

Răspuns utilizator avertizat
| Pabibabum09 a răspuns:

Muuuulte! happy
Citesc, redacteze texte argumentative, literare, relfexive etc., scriu pe blog, pictez, converseze cu colegii(daca este cazul iesim toti la o plimbare prin parc), vizionez clipuri pe YouTube, apreciez/postez poze pe We Heart It... Mai vrei? happy

| alexsil05 a răspuns:

Photoshop-ez poze.

| Anonimus345642235 a răspuns:

Ascult muzica, fac mișcare(ori ies afara la alergat ori fac puține exerciții de forță prin casa), ma uit la filme, intru pe aplicații random și vechi de pe telefon, ooo... uite una buna... cubul rubik. NU este greu sa inveri dar ocupa mult timp.