| fischer3 a întrebat:

Vreau sa fac un anunt pe internet cu site-ul meu pentru ca nu prea are vizitatori si nu este aparut inca pe google si as vrea sa scriu in anunt link-ul meu.Nu stiu cum de face.ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Trimite mail la google sa te bagi in ad sense, asta inseamna ca le dai lor liberattea sa posteze reclame la tine pe site, si asa or sa iti apara in cautarile lor, asa poti sa castigi si niste bani. Pe langa asta fa-ti tu singira recalama pe fb yahoo. etc... sa intre cat mai multe persoane, google afiseaza la cautari siteurile cu cele mai multe cautari din domeniul pe care il cauti

4 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Copiezi linkul de sus www... si dai paste unde vrei

| fischer3 explică (pentru Danyelytha):

Eu vreau sa fac un anunt care sa apara pe mai multe site-uri

| Danyelytha a răspuns:

Incearca sa lasi linkul pe pagini de facebook si altele

| Triana a răspuns:

Nu poti fara sa platesti. eventual poti lasa comentarii cu linkul pe tot felul de siteuri, desi s-ar putea sa fie considerat spam si sters. despre ce e blogul?