| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine Mops dar eu cum stau in Germania, vreau sa il cumpar din Romania pentru ca aici costa peste 1000€ iar in Romania costa mult mai putin. Intrebarea mea este, cate luni trebuie sa aiba pentru a fi transportat din Romania in Germania si de ce acte as avea nevoie pentru a face asta.

Multumesc anticipat! >

3 răspunsuri:
| NoneOfUrBusiness a răspuns:

De ce nu adopti unul? Gratis! Daca nu are o rasa anume nu inseamna ca nu iti va fi credincios si loial! Mi se pare aiurea sa coste un pui de animal 1000 de euro, cand tot un suflet il poti salva si lua gratis!

| munteanuionvictor a răspuns (pentru NoneOfUrBusiness):

Ai dreptate.

| Adelinxx a răspuns (pentru NoneOfUrBusiness):

Va rog frumos sa nu schimbati subiectul. Eu vreau un raspuns la intrebarea mea. Multumesc de intelegere.