| Scarlat_Seby_1999 a întrebat:

Vreau sa imi strang bani sa iau un perus. Cat costa unul in aushan pitesti?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine incerci sa cauti o crescatorie, il iei mult mai ieftin, aproape la jumatate de pret. Eu pe al meu l-am luat dintr-o crescatorie de perusi cu 25 de lei

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Animalele de companie ne fac viata mai frumoasa dar si noi lor! Aceste pasari mici si dragute isi fac loc oricand in casa noastra fiind accesibile la pret, cam pana in 50 de le! Te sfatuiesc sa cumperi o pereche nu doar unul singur deoarece nu pot rezista singuratatii si vor deveni deprimati daca sunt singuri! Nu uita sa le spui parintilor dorinta ta! Meriti"a doua sansa"

| AntoniaRules a răspuns:

In Auchan costa 40-50 de lei.

| anonim70 a răspuns:

50 de lei costa unul