| Razvan_Neta_1998 a întrebat:

Zilele astea am gasit langa casa un pui de vrabie cazut din cuib. Puteti sa imi dati cateva sfaturi despre cum as putea sa il hranesc si cu ce?

Răspuns Câştigător
| marinelamarin a răspuns:

Cica graunterolling on the floor.in primul rand ii poti da paine(firmituri), musculite, ou fiert.si sa ii dai apa cu pipeta. funda?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Galbenus de ou fiert, firmituri de paine...nu uita de apa! Ii dai cu pipeta 3-4 picaturi de 4-5 ori pe zi!

| mirciu1234 a răspuns:

Graunte rame si multa iubire si nu uita sai dai drumul dupa ce se face bine