| buclucdede a întrebat:

Salut tuturor,

Am un perus care nu se simte bine, tot sta cu capul in pene, cand bag mana la el nu se trage, nu e vioi, cand il scot din colivie, sta se mai plimba cate putin dar, cel mai mult sta intr-un loc, cu ochii inchisi straight face.
De mancat mananca, bea... Va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| MarianM8777 a răspuns:

La Veterinar cu el! dar sunt multi care habar n-au... laughing! baga-i in apa vitamine, pune-l la caldura, dar sa nu stea intr-un loc in care e curent!

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Du-l la veterinar.

| buclucdede explică:

Am sunat un veterinar, care a zis sa-l pun la aer in balcon, un **** de veterinar, a doua zi l-am dus la alt veterinar si i-a facut tratament, dar tot a murit straight face. Jegosul ala de veterinar daca imi zicea sa ma duc sa-i fac tratament nu murea.