| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Unul din vecinii mei are o pisica de care nu are grija deloc. Eu o hranesc, eu ii fac deparazitari ba chiar am si sterilizat-o. In urma cu 2 3 zile a venit la mine cu labuta dreapta din fata rupta( cel mai probabil in urma unei cazaturi, e cam grasuta). Va rog mult daca stie cineva, spunet-mi care ar fi pretul unei interventii pentru fractura sau dislocare, ca sigur una din astea e. La clinicile la care am sunat, toti au spus ca trebuie intai consultata si doar consultatia e 100-150 de lei.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna. Consultatia nu inseamna de obicei doar ca se uita la pisica si zice ce are, ci ii face niste analize generale.Gasesti preturi pe internet, depinde de cabinet si oras.