| 6Anonim9 a întrebat:

Voi ati vazut caini/pisici cu ochi albastrii in realitate? Dar sa fi fost adulti. Ca si eu am avut, dar dupa ce au crescut, si-au schimbat culoarea. Fara poze de pe net, ca photoshop poate oricine sa foloseasca. Intreb daca ati vazut, daca stiti mai multe detalii. Fara idiotenii, va rog.
Funda! big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am o pisica alba cu ochii albastri

| darrio2007 a răspuns:

Am vazut. Husky.

| MihaelaDart a răspuns:

Da, am avut un motan cu ochii albastrii, era rasa Birmanez alb pur.
Iar caini am vazut tot felul de rase, nu numai binecunoscutii Husky.

| presus a răspuns:

Am avut un caine Husky Siberian (ochi albastri). Ce te intereseaza mai exact?

| 2P a răspuns:

Da! am avut o pisica cu ochii albastrii, din pacate mi-a murit dar ia avut albastrii de mica, toata viata, nu i s-au schimbat, cred ca depinde si de Adn-ul parintilor, am vazut pisica chiar si cu un och deun fel si celalalt de alt fel. Totul e posibil

| Evelinmariaa a răspuns:

Majoritatea câinilor Huscky au ochii albaștri chiar si la maturitate. Sunt si pisici care au ochii albaștri, acea rasa cu blana alba, nu mai stiu exact numele ei insa o poti cauta pe google.

| dragonmagd a răspuns:

Pisicile de rasa siameză au ochii albaștri.