| Nume2 a întrebat:

Voi ce ii dati cainelui vostru de mancare? Am un Bichon Havanez in varsta de 6 luni si-l hranesc cu Pedigree si Friskies pentru talia si varsta lui dar as vrea sa ii diversific hrana.

Răspuns Câştigător
| Bontas_Elena_1983 a răspuns:

Royal canin junior pana la varsta de 10 luni. Diversificarea se face treptat nu e bine sa ii schimbi brusc tipul de mancare care il mananca dar poti sa ii dai morcov fiert sau crud carne de pui fara piele si os fiarta mere cate putin pana se obisnuieste.

| Nume2 explică (pentru Bontas_Elena_1983):

Stiu ca trebuie sa se obisnuiasca treptat, morcov ii mai dau cateodata.

2 răspunsuri:
| andreea192010 a răspuns:

Royal canin junior si purina proplan junior.