| TheCrewStyle a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un telefon in rate de la PCgarage prin card BCR. Am observat posibilitatea asta pe site-ul lor (Daca detineti un card de credit BCR, puteti achita la sediul nostru in 2 pana la 6 rate dobanda 0). Eu avand varsta de 20 de ani, fara loc de munca, reusesc sa obtin telefonul in rate?
Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| manolo a răspuns:

Cel mai bine ar fi să te duci să întrebi, dar nu cred că vei putea.

1 răspuns:
| paul55 a răspuns:

Salut eu cred ca cel ma i bine este sa te duci sa intreebi de la magazinu de la care cumperi telefoniul