| shacoAP a întrebat:

Vreau sa stiu daca se poate lucra ca translator online, poate pe o platforma sau ceva. Cunosc bine limba engleza si incerc sa fructific cumva acest lucru. M ai putea ajuta cu niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

De ce nu iti iei o diploma si lucrezi ca translator cu contract

| shacoAP explică (pentru Laura927):

Nu sunt major deocamdata. ca orice adolescent, incerc si eu sa fac niste bani

| Laura927 a răspuns (pentru shacoAP):

Chiar si minor ai putea sa ai o diploma pe care o poti folosi cand esti major.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Https://laurentiumihai.ro/......traina/.Nu am testat, daca vrei, incearca tu.