| RăzvanStefan125 a întrebat:

Salutare! Am o întrebare.Culoarea de pe bicicleta mea s-a decolorat destul de tare, și arată nasol decât ca înainte.Aș încerca să o vopsesc,dar mi-e că nu o să găsesc culoarea potrivită(E un verde-gălbui) sau nu o să se mai lipească stickerele pe ea. Aveți vreo idee despre ce aș putea face? Aș avea de unde face rost de stickere noi, astea care le am sunt crăpate.Bicicleta este Omega Rowan 29" verde-galben.Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu bicicleta la un magazin de vopsele si cere o vopsea spray de culoarea bicicletei.
Cand vopsesti suflat cu spray-ul, trebuie sa acoperi TOT ce nu doresti sa vopsesti (preferabil: cu vaselina).

| sierra1 a răspuns:

Dă cu smirghel până vopseaua veche e mată apoi dai tu cu ce spray vrei, el e potrivit cu gusturile tale!

| LucyiFer a răspuns:

Ia stickere cu muțulachi și emoji-uri multe și lipește-le în prostie.winking
Asta va da un nou vibe biclăi tale. Și costă mai puțin 5 pungi de muțulachii decât o cutie de vopsea.
Spor la lipit! happy