| MarianM8777 a întrebat:

Cam cat costa un test ADN pentru animale? As dori sa aflu sexul unor boboci de rata. Multumesc!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

laughing
Te uiti sub tartita si iti dai seamawinking
Mi-am dat seama de pisoi abia fatati ce sex au, toti 4 erau motaneiwinking

| MarianM8777 explică (pentru alina2k18):

Mersi, dar aici e vorba despre pasari, despre rate, la care sexul e aproape imposibil de determinat pana la maturitate. Poti doar presupune dupa infatisare, dar astea sunt doar presupuneri. Singura cale e testul ADN, de aceea intreb happy

| Vikaa a răspuns:

Depinde ce rase de rate ai, daca sunte albe, rasa Pekin, numa cand mai cresc iti dai seama, pe la 8-9 luni.Ratoii au coada intoarsa, iar ratele au coada dreapta.

Răspuns utilizator avertizat