| DanielC a întrebat:

Care stie de unde pot sa cumpar o soparla gecko din Cluj?

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Am vazut in urma cu vreo 4 saptamani la zoo mania, la iulius mall dar nu stiu daca mai au, oricum acolo au avut precis! Parca era in jur de 500 sau 800 ron. Mi se pareau dragute dar dupa ce am vazut o emisiune la animal planet "101 Pets" m-am razgandit, o fi ele timide dar sunt purtatoare de tare multe boli sad. Oricum, eu iti doresc bafta! Incearca acolo, din cate stiu ei aduc animale si la comanda.

3 răspunsuri:
| Dyller a răspuns:

Intra pe forumul animale.ro\forum se vand intr-o veselie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cluj se gasesc soparle geko leopard la room zoo una era cu tot cu terariu 500 ron numai soparla cred ca era 100 ron numai bune sper sa gasesti soparlica ta potrivita bafta

| ddcdennis a răspuns:

O mare prostie sa iti cumperi reptilele de la un pet-shop. vad ca intrebarea e destul de veche, deci greseala e deja facuta. data viitoare cauta un crescator particular, din intamplare, majoritatea stau in cluj.