| MistikkGirl a întrebat:

cum se descarca pozele de pe imdb.com? Sau in genere ele se pot descarca de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Din cate stiu eu nu se pot descarca poze de pe site, doar poti sa adaugi daca te loghezi. In general, pozele de pe imbd se gasesc pe net cu usurinta.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Se pot descarca, dar nu mai are rost sa iti zic zi cum din moment ce raspunsul iulianei te-a satisfacut.

| fame a răspuns:

Tools - page - info - media
si acolo poti download'a
orice poza vezi tongue
hope i help happy

| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru fundita. happy

| judgement a răspuns:

Nu se pot descarca, sunt protejate prin faptul ca sunt puse intr-un slide...

| MistikkGirl explică:

Pai abh, eu am inteles ca nu se pot descarca, si ea prima a comentat, scuze ca poate team jignit sad

| MistikkGirl explică:

Cu placere.