| wrestelmania a întrebat:

Salutare, de câteva zile câinele meu este lipsit de vlaga și mereu obosit.u-am schimbat hrana "culcușul" si tot la fel este (asta m-a sfătuit sa fac un veterinar).
Este posibil sa fie bolnav?
Rasa:Ciobănesc
Vârstă; 1an

2 răspunsuri:
| DorelExpertu a răspuns:

Posibil sa fie bolnav, ar trebui sa-l duci totusi la un consult.
E greu sa-ti dai seama de ce sufera daca nu ai cunostinte in acest domeniu.
Cu atat mai putin daca intrebi aici, e aproape imposibil ca cineva sa-si dea seama de ce sufera cainele tau doar din detaliile pe care ni le-ai oferit tu.
Poate fi o simpla indigestie sau poate fi ceva mai grav.

| MedionTcO a răspuns:

Cainii mereu trebuie sa aiba ochii mari si stralucitori si o fata vesela, altfel da de banuit.