| anonim_4396 a întrebat:

Salutare fratilor. Am o foarte mare rugaminte la voi si va multumesc din suflet daca ma puteti ajuta. Am o foarte mare pasiune si anume fotografia, insa din pacate nu prea imi pot urma acest vis din cauza situatiei materiale. Imi puteti spune va rog frumos cum as putea face rost de un aparat de fotografiat destul de bun? Am cautat sa si muncesc pentru a strange bani, dar din pacate nu am gasit, sunt elev in clasa a 12 a si mi-as dori macar sa gasesc de lucru pentru a-mi putea procura un aparat foto. Daca va ajuta cu ceva va pot da pagina cu fotografiile realizate de mine (cu un aparat imprumutat). Va multumesc din suflet! Si poate se gaseste cineva care sa ma poata ajuta! As fi dispus sa fac aproape orice!

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

Pe acest site sunt diferite concursuri foto cu premii constand in aparate de fotografiat organizate periodic.
http://www.clubulfoto.com/tag/concurs-foto/

Mai cauta ca poate mai gasesti si alte site-uri