| Anonim67812 a întrebat:

Salutare,

Ieri, in timp ce eram ocupat cu altele, am observat că al meu câine statea pe loc și își mișcă corpul neîncetat în toate direcțiile. Apoi s-a așezat normal și a inceput sa tremure puternic. Episodul a durat 5 minute, iar dupa și-a revenit complet. L-am supravegheat toată ziua și nu a dat semne de nimic. In prezent se comporta normal, mănâncă, e fericit. Care ar fi fost cauza acelei "crize"? Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, du-te la veterinar cu el unde îi vei povestii doctorului episodul fantastic si el va pune un diagnostic minunat.