| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...Prin marite-mai 2010 am fost cu colegii si cu profa de germana la pietrele lui Solomon din Brasov...Am fost acolo pentru a strange mizeria, Acolo erau niste reporteri de la Andtena1 Brasov si ne-au luat interviu.Am cautat pe youtube dar nu am stiut cum sa scriu la search, si dacagasiti voi sau ati vazut imi dati si mie linck-ul va rog frumos!batting eyelashes
Dau funda si Vot
[Scuzati-ma daca nu am scris gramatical corect dar ma grabesc]
Pupicilove struck

Răspuns Câştigător
| miruna013 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=U7UdFbIjSIM asta e?:D