| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, tocmai ce m-am mutat definitiv intr-un alt oras din țară pentru job-ul meu insa mi-e putin cam incomod singur in apartamentul meu, pe strada, in locurile in care ma duc etc, ce activitati imi recomandati pentru a cunoaste noi persoane? (Am 22 de ani deci cred ca orice activitate ar fi ok)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In mall ai ocupatie toata ziua apoi ramane netul sau bicicleta mers pe jos 10.000 pasi zilnic

| Adry05 a răspuns:

Voluntariat, asociații pentru tineri, diferite cluburi legate de interesele tale

| christine99 a răspuns:

Un club sportiv daca te tine sau voluntariat, incearca si tinder pana la urma sa-ti ocupi timpul.

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Daca tot ai postat la sectiunea Hobbies and Pets poti merge sa faci voluntariat la un adapost de animale sau sa plimbi caini si sa scoti un ban.

| Lily1678 a răspuns:

Ai putea sa iti iei un caine sa il plimbi astfel te intalnesti cu alti vecini singuri si te poti apropia de ei