| Mirceaalexandru4 a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat un acvariu de 20 de litri si nu prea stiu ce pesti sa bag ca sa fie compatibili. Printre aceste specii as vrea sa fie guppy si un sanitar ceva, în rest as vrea sfatul dumneavoastra si m-ar interesa foarte mult, cam cati pesti din fiecare specie pe care mi le veti recomanda sa introduc în acvariu la acest volum(repet 20 de litri)! Momentan acvariul este în procesul de ciclare

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Acest lucru vi-l poate spune cei de la magazinul de pet shop de unde îi veți cumpăra!