| HadesSs a întrebat:

Salutare, tocmai mi s-au bulit castile si as vrea sa imi cumpar o pereche ceva fara fir(bluetooth), dar nu gen dopuri, daca si-a luat cineva vreo pereche de calitate si imi poate recomanda vreun model de pe cel.ro sau eMAG, mentionez ca vreau sa le folosesc la sala deci sa fie sunetul de calitate si cu bassul destul de puternic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar culoarea laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am JBL T450BT de 4 luni sunt multumit de ele, dezavantaje este plastic si dupã 2-3 ore de purtat sunt incomode, iar conexiunea la laptop nu e foarte bunã.

| HadesSs explică (pentru anonim_4396):

Pai doar nu iau laptopul la sala...la telefon vreau sa le conectez...cum merg cu telefonul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Am zis sa stii doar, am incercat cu iPhone si Samsung merg calumea.

| HadesSs explică (pentru anonim_4396):

Imi da 3 modele ai idee care e diferenta intre ele, bine ca doua sunt la acelasi pret difera culoarea dar la modelul de 235 de lei ce are in plus?
http://www.cel.ro/cauta/casti-bluetooth/jbl+t450bt/

| HadesSs explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Doar culoarea laughing

| artemidak a răspuns:

Airpods de la Apple