| Domino2018 a întrebat:

Salutare TPU,
Am doi perusi de 2 ani, cand i-am cumparat mi-au zis de acolo ca sunt fetita si baiat.
Intrebarea mea este nu trebuia sa faca ouă pana acum femela?
Cum pot afla daca sunt pereche sau sunt ambii masculi?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă nasul are aceeași culoare lavambii, sunt același genhee hee

| Cosmin38384 a răspuns:

Nu e nici o problema dacă sunt ambii masculi să știi, masculii devin prieteni si nu sunt teritoriali. Dacă asta e grija ta stai liniștit

| Domino2018 explică (pentru Cosmin38384):

Nu stiu multe asa despre ei dar as prefera sa stiu cum sta treaba pentru a face eventusl 2 perechi parca e ciudat asa cand nu stiu ce sunt!