| Theodorius1234 a întrebat:

Am o pisica de 1 an care urineaza rosu. Nu este anemica, nu o doare, doar are urinatul rosu. Poate sa fie de la culoarea bobitelor pe care le mananca? Mentionez ca pisica nu are nimic.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este de la bobite, ci de la o infectie urinara sau probleme cu rinichii.

| ibaal a răspuns:

De unde stii tu ca nu o doare!? Du-o la veterinarwinking

| TheMusicBoy a răspuns:

Daca e femele inseamna ca i-a venit menstruatia ca la orice fiinta de sex feminin. Daca vrei sa te documentezi uita-te pe internet sa vezi daca e menstruatia si daca nu e menstrautia du-o urgent la veterinar! Sanatate la pisica