| liviunm a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare, am o pisica de vreo 6 luni de zile ziua sta asa cuminte doarme iar noaptea fuge prin casa, trage de mochete, da cu labutele in usa sa deschidă usa, nu stiu ce are e agitata.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Se vede ca nu ai mai avut pisici înainte rolling on the floor

| Rd79 a răspuns:

Pisicile sunt animale nocturne. Daca nu vrei sa faca asta, joaca-te mult cu ea seara, si nu-i da de mancare prea tarziu. Da-i pana in ora 7 seara sa manance.

| gintamauniverse a răspuns:

Pisicile sunt active noaptea. si eu am un motan doar ca al meu e activ 24/24 laughing rar sta in casa si doarme dar mai mereu sta numai afara mai ales noaptea si vine acasa doar sa manance laughing