| Peter_Szilard_1990 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa imi cumpar o biciclete in primavara dar nu stiu daca merita banii ( http://www.decathlon.ro/bicicleta-mtb-rockrider-500-id_8 293150.html ).
Va rog frumos sa ma ajutati chiar nu ma pot hotari!

2 răspunsuri:
| RaraSeeDY a răspuns:

Salut. Pai din cate vad tu vrei o bicicleta de drumetie, pais fatul meu e sa nu iti cumperi acea bicicleta ca nu se merita!
Sunt biciclete mult mai performante si la un pret mai mic sau egal.
Inca un sfat: Cauta in toate magazinele care se gasesc, fa-ti o idee si dupa ia o hotarare happy
Bafta!

| Peter_Szilard_1990 explică (pentru RaraSeeDY):

Imi poti trimite ceva linkuri?